Компліменти хлопцю своїми словами

У цій статті ми підібрали колекцію найкращих компліментів хлопцю українською мовою, ви обов’язково знайдете чим здивувати близьку людину.

Лише одна думка про тебе мене так сильно зігріває.

Ти самий чесний, вірний, добрий, уважний і відважний, з тобою ніколи не пропадеш, коли ти поруч, на душі так спокійно і легко. Ти справжній чоловік!

В твоїх обіймах я забуваю про все на світі.

Я так хочу обійняти тебе, що, здається, готова пішки йти до тебе вночі в дощ.

Ти такий дорогий мені. Ти так потрібен мені. Ти життєво необхідний.

Коли ми з тобою познайомилися, я не вірила в те щастя, що ти реально розмовляєш зі мною. Мені здавалося, це міраж або казка. Ти ідеальний. Ти моя мрія.

Без тебе мені погано, повертайся скоріше.

Ти – причина моєї радості і щастя!

Мене не перестає дивувати твоя прозорливість і гострий розум!

У тебе вії, як два загнутих вгору віяла, просто чудо!

Ти – моя найяскравіша фантазія, найзаповітніша мрія.

Ти тепліше, ніж батарея, і ніжніше, ніж орхідея!

Ти як левеня з мультфільму, такий же милий і чарівний зовні, але справжній лев всередині! Ти легко сподобаєшся моїм друзям і залякаєш давніх ворогів. Ідеальне поєднання.

Ти моє щастя. Ти – мій межа мрій.

Твоя променистість мене засліплює і змушує радіти!

У тебе просто неймовірна харизма.

У будь-якій ситуації ти завжди залишаєшся справжнім чоловіком!

Я від щастя на сьомому небі, адже поруч зі мною ти, мій єдиний, бажаний, і найулюбленіший хлопець. Мені так приємно бути твоєю дівчиною, я іноді заздрю ​​навіть сама собі. Ти хлопець, про який я мріяла все життя, ти моя друга половинка. Кожна хвилина, проведена з тобою – найбільша нагорода для мене. З тобою мені завжди цікаво, надійно і весело. Я буду все робити для того, щоб зробити тебе найщасливішою людиною. Щасти тобі завжди, любимо. Нехай всі твої мрії перетворяться в реальність.

Мій єдиний, бажаний, і найулюбленіший хлопець на землі, спасибі тобі, за те, що ти даруєш мені ніжність і ласку. Про таке хлопця багато хто тільки мріють. Ти в усьому ідеал, без перебільшень. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти найдорожче, що є у мене в житті. Ти подарував мені мрію і надію. Я люблю тебе, мій єдиний, і хочу все життя бути тільки з тобою, моя радість. Я обіцяю зробити тебе найщасливішою людиною на землі, обігрію своєю любов’ю.