Кращі побажання в дорогу своїми словами, до сліз

У цій статті ми підібрали колекцію зворушливих побажань в дорогу до сліз, ви обов’язково знайдете чим здивувати близьку людину.

Їдучи, не забудь взяти з собою мою любов і турботу. Хоч мене і не буде поруч, я кожну секунду подумки буду тримати тебе за руку. Я бажаю тобі хорошого шляху! Нехай час пролетить непомітно! Я тебе люблю!

Щасливого тобі шляху! Візьми з собою в дорогу везіння і натхнення, бадьорість і посмішку, позитивний настрій і сонячну енергію, і нехай чекає тебе рівна, зелена дорога, поруч – приємний попутник, за кожним поворотом – удача, на кожному перехресті – успіх, на кожній зупинці – радість !

Нехай щаслива зірка освітлює твій шлях.

Бажаю нічого не забути і дістатися до місця призначення без пригод, а з багажем приємних вражень!

Бажаю щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде легкою і цікавою, такою, що запам’ятовується і безтурботної. Гарного настрою, відмінних попутників, веселих історій і чарівних бесід. Насолоджуйся подорожжю і вбирай позитивні емоції!

Нехай всі надії виправдаються.

Нехай поїздка пройде без втрат, тривог і печалі.

Нехай лягає твій шлях рівною стрічкою, нехай Ангел – хранитель веде тебе по ньому, минаючи перешкоди і невдачі, наповнюючи тіло твоє бадьорістю, а душу – радістю, нехай чекають тебе в дорозі удачі, приємні зустрічі, цікаві відкриття, сюрпризи, веселі пригоди та щасливі миті. В добру путь!

Нехай тобі вдасться дістатися до мети нічим не жертвуючи.

Нехай ця поїздка принесе лише радість, а мета її буде досягнута. Нехай в дорозі не буде переживань і проблем, а дорога буде рівною і цікавою, без крутих поворотів і купин! Щасливої ​​дороги!

Чарівної поїздки.

Благополучно тобі дістатися до пункту призначення!

Бажаю швидко і без проблем дістатися тобі до кінцевої зупинки майбутнього маршруту і нехай повернення буде швидким!

Нехай дорога буде до тебе добра.

Нехай будь-яка дорога приведе туди, куди тобі треба.

нехайця смс подарує тобі гармонію душі і відмінне настрою для поїздки!

Твоя поїздка нехай будь буде хорошою і безтурботним. Хочу побажати тобі найкращою дороги, без неприємностей, а лише з приємними враженнями. Візьми з собою тільки гарний настрій, а все погане залиш позаду!

Нехай навіть звернувши не туди, ти все-одно потрапив куди треба.

Нехай ніщо не засмутить тебе в дорозі.