Щиросердечні компліменти дівчині до сліз

У цій статті ми підібрали колекцію найкращих компліментів дівчині українською, ви обов’язково знайдете чим здивувати близьку людину.

Я зовсім не хотів сказати, що ти краще за всіх. Насправді це інші гірше тебе.

Компліменти – це слова, які дарують людям позитив і гарний настрій. Їх однаково люблять і чоловіки, і жінки. Сьогодні я хочу подарувати свій комплімент Вам, тому що мені подобатися робити приємне хорошій людині. Ну ось, Ви вже посміхаєтеся, значить, комплімент подіяв. Я можу подарувати Вам ще один, і ще, просто Ви чудова людина і багато чого варті!

Спасибі тобі за твою красу!

Я хотів би подарувати тобі всі квіти цієї планети. Тільки такий букет гідний такої королеви, як ти.

Сьогодні і завжди ти виглядаєш просто чудово!

Скажу тебе щиро і впевнено, ти – чудова людина, приклад самовідданості, краси і таланту!

Як добре, коли поряд з тобою є кохана людина, заради якого ти живеш. Краще і добріші, ніж моя дівчина, немає нікого в світі. Я просто окрилений від щастя, я весь розчинився в тобі, мій скарб.

Коли я дивлюся в твої милі оченята, я бачу погляд ангела!

Перед твоєю красою все меркне! Ти як свіжу квітку, створений природою в момент, коли вона була в прекрасному настрої! Ти приклад ідеальної жінки, в якої поєдналася краса і доброта – самий рідкісний коктейль.

Ти справжня мрія будь-якого хлопця!

Напевно ти знаєш якийсь секрет краси, інакше як пояснити твою карколомних

Від мами і тата ти взяла краще і вийшла незрівнянної!

Від твоєї краси захоплює дух!

Твоя посмішка – сонячний зайчик, твій сміх – дзвінкий дзвіночок, твій голос – чудова музика, а сама ти – ніжна фея з доброї казки!

Жоден фотоапарат не здатний передати твою красу. Фотографія передасть тільки милу зовнішність, але твоя внутрішня краса вище будь-якого захоплення.

Не дивно, що сьогодні небо сіре, весь блакитний колір в твоїх очах.

Ти завжди виглядаєш чудово!

Кохана, ти подарувала мені неземну радість і як в невагомості я парю над суєтою! Але варто тобі з’явитися – я відчуваю неймовірне тяжіння і ніщо нас не зможе розлучити.

Ти давно знайшла, моя улюблена, ключик до мого серця. Ти сама ніжна, найдобріша, найкрасивіша, найкраща дівчина на всій планеті. Ти – сама досконалість, все в тобі красиво: і тіло і душа. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти для мене, як промінчик світла, який дарує щастя і тепло. Тільки зустрівши тебе, я зрозумів, що таке справжня любов, що таке щастя. Я знаю, що мені в житті казково пощастило, ти для мене, повір, прекрасніше всіх. Ти гідна восхищенья, і найпрекрасніших компліментів.