Компліменти дівчині у прозі, до сліз

У цій статті ми підібрали колекцію гарних компліментів дівчині своїми словами, у прозі, ви обов’язково знайдете чим здивувати близьку людину.

Ти мій особливий ангел!

Розмовляти з тобою – одне задоволення. У тебе завжди, виходить, підтримати тему будь-якої розмови. (Дівчатам буде цікаво дізнатися, про що найкраще розмовляти з чоловіком, який подобається і не байдужий до них).

Я так багато чому навчився від тебе терпінню, спокою, скромності.

Як чудово, що на світі є такі люди, як ти – сонячні, усміхнені, добрі, щирі, готові допомогти і підтримати в будь-яку хвилину. Побільше б таких людей!

Моє скарб, мій ангел-охоронець, найрідніша і бажаний чоловічок на всій планеті.

Коли ти поруч, моє серце стукає так голосно, що його чутно неозброєним вухом.

Ти стоїш мільйонів компліментів, і мені хочеться говорити їх тобі все своє життя, наскільки ти прекрасна і чудова.

Розкажи, як тобі вдається не тільки виглядати, але і пахнути так красиво?

Ти немов казковий квітка, ніжна, красива. Ти просто чарівність. Тобою милуюся, тебе обожнюю. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Найкращі компліменти тобі, моя улюблена. Я хочу бути завжди з тобою поруч, слухати твій дзвінкий голосок, милуватися твоєю ніжною посмішкою, насолоджуватися ніжними поцілунками. Нехай тебе закрутить моєї любові потік, нехай збудуться всі твої мрії, нехай життя твоє буде солодкою і казковою. Будь завжди збережена долею. Нехай моя любов буде оберегом для тебе.

Як же майстерно ти вмієш себе подати!

Люблю засипати в твоїх обіймах і прокидатися поруч з тобою. Це робить мій день краще.

Ти так мене розумієш, ніби читаєш всі мої думки і це так зводить мене з розуму!

Ти – половинка мого серця, моя доля. Я такий щасливий, що ти є у мене, моя гарна, ніжна і ласкава. Тільки з тобою я відчуваю себе щасливим. Мені так хочеться довгі роки прожити з тобою, моя радість, любити і бути завжди коханим. Я пропоную океан, свою любов, в якому ти можеш купатися в будь-який час року. Я зроблю все, щоб у тебе неодмінно збулися всі мрії. Я люблю тебе з кожним днем ​​все сильніше і сильніше. Ти мій найголовніший чоловічок в світі. Нехай в твоїх очах завжди світиться радість.

Не переставай посміхатися, твоя посмішка чарівна!

Ти просто зачаровує. У тебе особливий шарм і магнетизм.

Твої волосся м’якше, ніж шовк, світло в твоїх очах яскравіше сонця, а шкіра ніжніша, ніж сатин.