Найкращі компліменти дівчині своїми словами, до сліз

У цій статті ми підібрали колекцію зворушливих компліментів дівчині простими словами, ви обов’язково знайдете чим здивувати близьку людину.

Світ став би набагато красивіше, якщо більшість людей були б схожі на тебе.

Я думав, що бувають тільки розумні або тільки красиві. Ти довела на своєму прикладі, що в одній людині може поєднуватися і те, і інше.

Я так люблю твої очі! Люблю, коли ти дивишся на мене теплим, ласкавим поглядом – і на душі відразу стає ясно і радісно! Люблю, коли ти дивишся на мене лукаво і очі твої немов сміються і дражнять мене! Люблю, коли ти даруєш любов у погляді – хочеться просто потонути в океані ніжності твоїх бездонних очей …

Красивіше тебе може бути тільки твоя дочка!

Ти даєш мені впевненість в собі і завжди мене підтримуєш. Ти моя надія і любов.

Про таку красуню, як ти, я навіть і не мріяв!

Доля подарувала мені найпрекраснішу дівчину – тебе, моя кохана! Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою і закоханим! Ти для мене світло, радість, позитив, я завжди хочу бути з тобою!

Твої красиві, привабливі губи змушують моє серце робити сальто.

За щоможна любити мерзенний і сирої дощ? За те, що він робить нас ближчими. Адже ми йдемо під однією парасолькою.

У тебе такий чуттєвий і зачаровує погляд!

Рахат-лукум мого серця! Твої губи подібні чудовому шербету, а очі – блискучим льодяникам … Твій голос ніжний, як повітряний зефір, а сміх солодкий, як патока. І я не втомлююся дякувати небеса за дві речі: за те, що ти є і за те, що я не діабетик!

Мила моя, коли ти посміхаєшся, світ стає прекраснішим, яскравіше світить сонце і мене наповнює натхнення. найчастіше дарімені посмішку, пести своїм ніжним поглядом, зігрівай поцілунками і я, окрилений і закоханий, все зумію, всього доб’юся і, головне, чи зможу зробити тебе найщасливішою, моя красуня, моя любов!

Насправді, робити компліменти своїй дівчині – коханому і рідній людині – не так вже й складно. Розвивайте спостережливість, милуйтеся і просто озвучуйте ті емоції, які викликає в вас ваша половинка. Краса – в очах дивиться, як і любов.

Ти – витвір мистецтва!

Ні прекрасніше миттєвостей, ніж хвилини проведені з тобою!

Ти мій неземної ангел.

Ти – найкраще, що зі мною сталося в житті!

Твоя краса обеззброює!

Дуже приємно бачити тебе на високих підборах і тонких шпильках! твоїх красивих очей складно чинити опір